Get the Flash Player to see this player
 

11 MБ
4 мин : 19 сек
480 x 352
430 просм.
05 дек 2013Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Звірства української міліції (полк спецпризначення "Беркут")

Альбом СУЧАСНИЙ ФАШИЗМ. Україна. Майдан-2013 (3 видео)

Дії бійців "Беркуту", які виконали злочинний наказ міністра внутрішніх справ В.Захарченка і звіряче побили мирних студентів на Майдані, дуже нагадують дії фашистського гестапо (політичної поліції німецьких нацистів).
Воно й не дивно, бо політико-виховна робота в українському МВС побудована на фашистських принципах.
Почитайте, наприклад, матеріал Віталія Уманця «Дмітрій Новосєльцев, російський фашист, сержант української (!) міліції», в якому цитуються слова цього харківського міліціонера, що він буде лупити кожного, хто говорить українською (державною) мовою! (http://maydan-ua.io.ua/s424232/vitaliy_umanec._dmitriy_novoselcev_rosiyskiy_fashist_serjant_ukraenskoe_milicie_m.harkiv).
Дії злочинних угрупувань, як в пресі отримали умовну назву "тітушки", аналогічні діям нацистських штурмових загонів "СС" часів А.Гітлера. Ці штурмові загони фашистського зразка "кришуються" Партією регіонів і фінансуються єврейсько-російськими олігархами.
Наприклад, наметове містечко євромайдану у Дніпропетровську розтрощила така банда із 40 бритоголових. Міліція в цей момент «випадково» кудись зникла і повернулася, коли справу було зроблено.
Один з активістів розпізнав в нападниках спортсменів, членів федерації дзюдо Дніпропетровської області, яку очолює народний депутат України, член Партії регіонів Іван Ступак (http://pravda-ua.io.ua/s490095/ukraenska_pravda_u_dnipropetrovsku_banditi_pobili_mitinguyuchih._miliciya_v_cey_chas_znikla).
Ці «ескадрони смерті» від Партії регіонів діють в Україні вже не перший рік. Чому їх не бачать прокуратура і СБУ, тому що силові органи самі організували ці штурмові загони правлячої Партії регіонів?!.
Лариса Вассар з Одеси пише у «Фейсбуці»: «Титушек» набирали года два назад, зазывая бесплатно в бойцовские клубы. Город был увешан этими объявлениями. Причем призывалось готовить людей для борьбы с "нациками". Я тогда никак не могла понять, почему никто не реагирует на это…»
Отже, цих бойовиків набирали вже два роки тому, щоб використати їх нині. Так, наприклад, як це зробили біля будинку Адміністрації Президента України, атакуючи бійців «Беркуту» заздалегідь підвезеним бульдозером і камінням.
А потім поліцаї влаштували цю бійню, яку ви бачите на відео.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts