КАФЕДРА @ UA

Студенти КНУ ім.Т.Шевченка, протестуючи проти репресій влади, вийшли з вимогою відставки одіозного Д. Табачника

Майдан рухається до МОНуСтуденти КНУ ім. Т. Шевченка вийшли з вимогою

відставки одіозного Д. Табачника                 

 

Як повідомляє УНІАН, 04.12.2013р. близько 500 студентів Київського національного університету ім. Шевченка вирушили від пам'ятника Шевченку біля червоного корпусу вузу до Міністерства освіти і науки для того, щоб вимагати відставки міністра Дмитра Табачника.

            Вони шикуються в колони і вирушають до міністерства через бульвар Шевченка та проспект Перемоги, скандуючи по дорозі: “Табачник, давай досвиданья”, “Всіх не залякати”. По дорозі студенти роздають перехожим листівки із закликом доєднатися до Майдану.

Сайт «Європейська правда» повідомив, що прокуратура вимагає від Київського національного університету імені Тараса Шевченка списки студентів, які без поважних причин з 29 листопада були відсутні на навчанні.

Згідно з інформацією, повні анкетні дані студентів вимагає слідчий в особливо важливих справах ГПУ в рамках досудового розслідування кримінального впровадження про перевищення міліціонерами службових повноважень під час розгону мирного мітингу 30 листопада. Окрім того, слідчий просить надати списки викладачів, які не виходили на роботу без поважних причин, імена активістів, які закликали студентів виходити на Майдан.

 Також виш просять повідомити, чи заборонялося студентам виходити на акції протесту і чи була проведена з ними роз’яснювальна робота про те, як там потрібно поводитися.

Видання також подає фотокопію документа, направленого до КНУ ім.Шевченка за підписом слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури Ю.Ковальчука.Создан 04 дек 2013